• 0 554 798 14 06
  • maltepecilingir@gmail.com

Akıllı Kilit Çilingiri

Akıllı Kilit Çilingiri

Akıllı kilit sistemleri çocukların, görme engellilerin, yaşlıların kolayca kapıları açmasını sağlayan özel kilit sistemleridir. Bu sistemler ileri teknoloji bir kilit sistemidir. Anahtar aramanıza gerek kalmadan ve kilit açma konusunda zorlanmadan kapılarınızın kilidini açabilir ve içeri girebilirsiniz.  Bu sistemler ayrıca ekstra güvenlik sağlayan kilitlerdir. Akıllı kilit sistemleriyle ilgili yaşadığınız sorunlarda akıllı kilit çilingiri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yeni nesil çilingir hizmetleri alanına giren akıllı kilitler hakkında profesyonel ekibimizle sizlere hızlı hizmet sağlıyoruz. Sistemlerinizde olan tüm sorunları en kısa sürede çözüyor ve akıllı kilit sistemlerinin bakımı konusunda da sizlere teknik destek sunuyoruz. Diafon ve görüntülü görüşme sistemleriyle uyumlu akıllı kilit sistemlerinin bakım ve onarımı konusunda bize başvurabilirsiniz. Bina, apartman, iş hanı, ev, dükkan gibi birçok alanda kullanılan bu sistemlerdeki her türlü sorunu titizlikle hallediyoruz.

Akıllı Kilit Sistemi Nasıl Çalışır?

Akıllı kilit sistemleri genel olarak 4 farklı parçadan meydana gelmektedir. Bu bölümleri kilit bölgesi ,sensör, akü trafo ve göstergeç chip olarak sıralayabiliriz. Bu sistemlerin çalışma mantığı kilit sisteminin olduğu yere yaklaştığınızda uzaktan gösterdiğiniz göster geç çip anahtarlarınızı sensöre yaklaştırmaya dayalıdır. Daha sonra kapı elektronik devresi çalışır ve kapı açılır.

Bu sistemler sadece sizin kilidinizin çalışması için programlanan size özel anahtarlarla açılır.  Dışarıdan gelen misafirleriniz için de tek bir tuşla diafon üzerinden kapıyı açabilirsiniz.  Akıllı kilit sistemlerinde yaşadığınız her türlü sorun için bizden destek alabilirsiniz.

Akıllı Çilingir Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Akıllı kilit sistemlerinde hizmet alırken şu noktalara dikkat etmelisiniz;

  • Akıllı kilit çilingiri olarak hizmet alacağınız ekip her marka akıllı kilitler konusunda deneyimli olmalıdır.
  • Akıllı kilit sistemlerinin bakımı ve onarımı konusunda sizlere anlık ve hızlı çözümler sunan firmalarla çalışmalısınız.
  • Akıllı kilit sistemleri ileri teknoloji olduğu için destek alacağınız personel bu konuda deneyimli olmasının yanında gerekli donanımlara da sahip olmalıdır.

Yeni nesil çilingir hizmetleri kapsamında sizlere akıllı kilit çilingiri hizmetleri veriyoruz. Ekiplerimizi aradığınızda her türlü akıllı kilit sistem sorunları hakkında destek alabilirsiniz. 7 gün 24 saat akıllı kilit sistemlerinizi açmak, chiplerinizi çoğaltmak ve sistemsel sorunları çözüme kavuşturmak için hizmetinizdeyiz.

Akıllı Kilit Çilingiri Fiyatları

Akıllı kilit çilingiri fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Akıllı kilit sistemleri kolay kolay arıza çıkarmaz. Ancak bazen kilit açmayabilir, manyetik sistemlerde bir sorun olabilir, yeni bir yetki tanımlaması gerekebilir ya da görüntülü konuşma sistemleriyle entegrasyon sorunları yaşanabilir.

Tüm bu sorunlar karşısından akıllı kilit çilingiri olarak hizmet veren uzman personelimizden destek alabilirsiniz. Ekiplerimiz dakikalar içinde adresinize gelir ve akıllı kilit sistemleriyle ilgili tüm sorunlarınıza etkili çözümler sunabilir.  Günün her anı evinizde, apartmanınızda, ofisinizde ya da iş yerinizde bulunan akıllı kilit sistemi arızaları için hizmet bölgelerimiz içinde bizi arayabilirsiniz.

Etiketler