• 0 554 798 14 06
  • maltepecilingir@gmail.com

Anahtar Çoğaltma

Anahtar Çoğaltma

Evimizde, ofisimizde kullandığımız dış kapı ya da iç kapılara ait anahtarları çoğaltmak isteyebiliriz. Bunun dışında kasa anahtarı ya da araba anahtarı çoğaltmak ihtiyacı da duyabilirsiniz. Bu durumda anahtar çoğaltma hizmetinden yararlanabilirsiniz.  Bu işlem aslında verdiğiniz anahtarın aynısından bir tane daha kopyalama işlemidir.

Bize anahtarlarınızı çoğaltma talebiyle geldiğinizde her türlü kilide ait anahtarı elimizdeki ekipmanlar sayesinde çoğaltıyoruz. Talep ettiğiniz anahtarları istediğiniz sayıda kopyalayabiliriz. Firmamızdan bu yönde bir talepte bulunursanız dakikalar içinde ekiplerimiz anahtarınızı kopyalayarak orijinal anahtarlar birlikte size yeni anahtarınızı da verecektir. Anahtarınızın kaybettiğinizde çoğaltma işlemi yapılamamaktadır. Bu işlem sadece elinizde olan anahtarlara yapılabilir. Anahtarlarınızın yedeği olmasını istiyorsanız hemen bizlere başvurabilirsiniz.

Anahtar Çoğaltma işlemi Nasıl Yapılır?

Evinizin anahtarının bir kopyasını yaptırmak istediğinizde ya da ailenizde daire girişi veya apartman girişi için bir anahtar vereceğiniz zaman bize gelerek anahtarlarınızın kopyasının çıkarılmasını isteyebilirsiniz.  Bunun için ekiplerimiz size ait anahtarları alır ve hemen yenisini çoğaltarak size her iki anahtarı da teslim eder.

Anahtar çoğaltma işlemlerinde verdiğiniz anahtara en uygun anahtar seçilir. Daha sonra orijinal anahtar kopyalama cihazına yerleştirilerek en uygun olan model seçilir. Daha sonra makinenin orijinal anahtarı okuması istenir. Ardından ham anahtar makineye yerleştirilir.

Ham anahtara çoğaltılacak olan anahtara ait şeklin bire bir aynısı kesme bıçağı yardımıyla verilir. Bu işlemle istediğiniz sayıda anahtar çok kısa bir süre içinde çoğaltılabilir. Yedek anahtarınızı hemen teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anahtar Çoğaltmada Nelere Dikkat Edilmelidir?

Anahtar çoğaltma hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar vardır;

  • Anahtar çoğaltma işlemlerinde kullanılan ham anahtarın markası ile orijinal anahtarın markasının aynı olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde çoğalttığınız anahtar kapıyı açmayabilir. Bu yüzden de aynı marka tercih edilmelidir.
  • Destek alacağınız anahtar çoğaltma cihazının her türlü anahtara uyumlu olmasına dikkat edin. Ayrıca personellerimiz çoğaltma işleminden sonra anahtarınızı size üzerinde bir dakika kadar törpüleme işlemi yaparak verirler.
  • Anahtar çoğaltma işlemlerinde her türlü anahtarı çoğaltabilirsiniz. Ham anahtarın markasıyla birlikte türü de çoğaltılacak anahtarla aynı olmalıdır.

Anahtar Çoğaltma Fiyatları

Anahtar çoğaltma fiyatları; çoğaltılacak anahtarın türüne, markasına ve çoğaltılacak anahtar sayısına göre değişecektir. Bize uğradığınızda sizler için uygun fiyatlı anahtar çoğaltma işlemleri yapıyoruz. Aldığınız kopya anahtarları kapıya soktuğunuz anda hiç zorlanmadan kapı açılacaktır. Kapı anahtarı, kasa anahtarı, dolap anahtarı, apartman giriş kapısı anahtarı, oda anahtarı, araç anahtarı gibi her türlü anahtar çoğaltma işlemlerinde bize başvurabilirsiniz.

Hizmet bölgelerimiz içinde hızlı ve sorunsuz anahtar çoğaltma işlemi yapıyoruz. Bu işlem teknik olarak her çilingirin yapabileceği çok basit bir işlemdir. Bu yüzden anahtarlarınızı çok uygun fiyatlara çoğaltabilirsiniz. Zaman açısından da kısa olan anahtar çoğaltma işlemi için istediğiniz zaman bizi tercih edebilirsiniz.

Etiketler